Nerezové ochranné prvky

Nerezové ochranné prvky

Chcete ozvláštnit svůj interiér? Potřebujete na stěny umístit orientační systém? Na ochranné pláty lze digitálním tiskem aplikovat jakoukoliv fotografii, obrázek, grafické prvky či informační sdělení. Plát pak nejen ochrání před nárazy a poškrábáním, ale stane se i skvělým doplňkem interiéru.

Pečovatelské domy, nemocnice a jiná sociální zařízení

Interiérový design v pečovatelských domech by měl brát v úvahu potřeby obyvatel a poskytovat pohodlné, bezpečné a snadné ubytování. Při citlivém začlenění do prostředí vytváří Acrovyn® by Design rodinný pocit a také může být součástí orientačního systému nebo paměťové terapie. Pláty v široké škále plných barev a povrchových úprav ve spojení s ByDesignem poskytují nenápadnou, ale velmi elegantní povrchovou ochranu stěn a dveří.

Restaurace, sportovní haly, veřejné prostory, letiště apod.

Interiérový dekorativní Acrovyn® by design nastavuje správný tón a atmosféru pro restaurace a kavárny a pomáhá vytvořit nezapomenutelný a příjemný kulinářský zážitek.

Použijte Acrovyn® by Design jako jedinečnou dekoraci, která zároveň slouží jako odolná povrchová úprava stěn interiéru a ve spojení s ochranou stěn z nerezové oceli splňují ty nejpřísnější hygienické předpisy.

 

 

Vzorkovník barev

Vzorkovník barev pro produkty Acrovyn, Acrodoors a Acrocabinet ke stažení.

Poptat některý z produktů

Zásady ochrany osobních údajů