Kvalitní kancelářský nábytek – inOffice

Technický popis

InOffice je řada kvalitního kancelářského nábytku vyráběného společností Invista. Z jednotlivých komponentů lze vybavit nejen kompletní kancelář, ale i dětský pokoj nebo domácí pracovnu. Nespornou výhodou je možnost sektorový nábytek doplnit o atypické výrobky tak, abyste Váš prostor využili skutečně beze zbytku. Nábytek je, stejně jako řada inLab, vyráběn z prvotřídních materiálů a za použití nejmodernějších technologií v našem závodě ve Vsetíně. Naše řada kancelářského nábytku In Office není určená jenom pro kanceláře, ale je vhodná i do zdravotnictví, ordinace, školství, sociální služby apod.

Pracovní stoly

Pracovní stůl je tvořen kovovou podnoží, nebo podnoží z laminované dřevotřísky a pracovní deskou, kterou si může zákazník vybrat podle svých požadavků. Stoly jsou určeny, jak pro práci vsedě, tak i vestoje. Stoly lze dodat i s výškově stavitelnou mechanickou, nebo elektrickou podnoží. Stoly lze vyrobit i přírodních materiálů jako je překližka, masiv apod. Tyto stoly jsou vhodné jak do kanceláři, tak i do školství, zdravotnictví. Veškerý sortiment námi vyráběného nabýtku jsem schopni vyrobit dle Vašich požadavků a v jákemkoliv rozměru.

Úložné skříně vysoké

Každá kancelář vyžaduje jiné řešení úložného prostoru, a proto nabízíme široký výběr vysokých úložných skříní. Vyrábíme skříně: šatní, policové, otevřené nebo uzavřené s otočnými i posuvnými dvířky. Skříně mohou tvořit souvislou úložnou stěnu, kterou můžete ještě rozšířit o skříňové nástavce. Skříně lze vyrobit i přírodních materiálů jako je překližka, masiv apod. Tyto skříně jsou vhodné jak do kanceláři, tak i do školství, zdravotnictví. Veškerý sortiment námi vyráběného nabýtku jsem schopni vyrobit dle Vašich požadavků a v jákemkoliv rozměru.

Závěsné skříně

Závěné skříňky jsou vhodným řešením, pokud chcete využít prostor na stěnách například nad pracovními stoly. Stejně jako u vysokých skříní, nabízíme řadu variant, ze kterých si vyberete tu, která bude přesně vyhovovat Vašim potřebám. Závěsné skříňky lze vyrobit i přírodních materiálů jako je překližka, masiv apod. Tyto skříňky jsou vhodné jak do kanceláři, tak i do školství, zdravotnictví. Veškerý sortiment námi vyráběného nabýtku jsem schopni vyrobit dle Vašich požadavků a v jákemkoliv rozměru.

Kuchyňky

Mnohdy je součástí řešení interiéru kanceláří i kuchyňka. Tyto řešíme na míru podle aktuální dispozice s použitím stejných materiálů jako u kanceláří pro zachování jednotného vzhledu. Součástí mohou být i vestavné spotřebiče. Díky kvalitní povrchové úpravě je nábytek určený pro kuchyňky vysoce odolný, jak mechanicky, tak proti tekutinám, a také snadno omyvatelný.

Kontejnery

Jako doplněk pracovních stolů pro využití místa je možně umístit pod pracovní desku kontejner. Záleží pouze na Vašich požadavcích, jestli bude zásuvkový, dvířkový, mobilní či pevný. Kontejnéry lze vyrobit i přírodních materiálů jako je překližka, masiv apod. Tyto kontejnéry jsou vhodné jak do kanceláři, tak i do školství, zdravotnictví. Veškerý sortiment námi vyráběného nabýtku jsem schopni vyrobit dle Vašich požadavků a v jákemkoliv rozměru.

Skříňové nástavce

Pro plné využití prostoru nad vysokými úložnými skříněmi můžete zvolit některý z nástavců. Záleží na Vašich požadavcích, jestli budou otevřené, dvířkové anebo prosklené. Skříňové nástavce lze vyrobit i přírodních materiálů jako je překližka, masiv apod. Tyto skříňové nástavce jsou vhodné jak do kanceláři, tak i do školství, zdravotnictví. Veškerý sortiment námi vyráběného nabýtku jsem schopni vyrobit dle Vašich požadavků a v jákemkoliv rozměru.

 

Skříňky nízké

Jako varianta k vysokým skříním jsou skříňky nízké ve variantách uzavíratelných, policových nebo šuplíkových a jejich kombinacích. Skříně lze vyrobit i přírodních materiálů jako je překližka, masiv apod. Tyto skříně jsou vhodné jak do kanceláři, tak i do školství, zdravotnictví. Veškerý sortiment námi vyráběného nabýtku jsem schopni vyrobit dle Vašich požadavků a v jákemkoliv rozměru.

Recepce

Vstupní vestibul je reprezentačním místem každé firmy a zaslouží maximální pozornost při svém návrhu, individuální řešení a vysoce kvalitní materiály. Jsme schopni Vám vytvořit designový návrh dle Vašich představ a požadavků na materiály a samozřejmě je i podle tohoto návrhu vyrobit.

KANCELÁŘSKÝ nábytek inOFFICE - produktový katalog

 

Poptat některý z produktů

Zásady ochrany osobních údajů