Ochranné pláty na stěny – Acrovyn

Ochrana stěn nikdy nevypadala lépe než s Acrovynem.

Design

Ochranné pláty Acrovyn® nabízí designérům neomezenou flexibilitu a jsou proslulé svou odolností. Je dostupný v mnoha designových profilech a materiálových možnostech, v aktualizovaných a rozšířených paletách barev, povrchových úprav a textur pro vylepšení a ochranu širokého spektra interiérů.

Sortiment výrobků Acrovyn® poskytuje projektantům a uživatelům zařízení kombinovat jednotlivé výrobkové řady – ochranná madla, svodidla, nárazová madla, kryty rohů, nárazové pláty na stěnu apod. a všechno navrhnout v jednom designu, který vyhovoví různým požadavkům, rozpočtům a aplikacím. Od léčebného prostředí zdravotní péče až po stimulační vzdělávací zařízení, od hotelů po příjemné maloobchodní prostředí. Naše produkty, které dodávají volnočasovým centrům jedinečný vzhled v komerčním i soukromém sektoru, umožňují našim zákazníkům vytvářet krásné odolné interiéry, které vydrží.

Ochrana

Barevné, působivé a odolné – takové jsou Pláty Acrovyn®. Díky své pevnosti, odolnosti a také proto, že se snadno čistí jsou tou nejvhodnější povrchovou úpravou pro ochranu vnitřních stěn, dveří nebo např. recepcí i různých dalších interiérových povrchů. Robustní Acrovyn® profily chrání stěny a rohy před poškozením a jsou k dispozici v širokém výběru tvarů, velikostí, materiálu, barev a povrchových úprav, tak aby vyhovovaly funkčním a estetickým požadavkům zákazníků. Jednou z největších výhod Acrovynu® je, že ho lze vyrobit i v baktericidním provedení nebo v provedení bez PVC.

Vzorkovník barev

Vzorkovník barev pro produkty Acrovyn, Acrodoors a Acrocabinet ke stažení.

Poptat některý z produktů

Zásady ochrany osobních údajů