Mifasol® kryty dilatačních spár

Kryty dilatačních spár Mifasol®

Nabídka krytů dilatačních spár od společnosti CS patří k nejrozsáhlejším na světovém trhu. Při navrhování krytů, jejich inovaci a výrobě jsou využívány více než 40 leté zkušenosti v tomto oboru. Záleží nám na tom, abyste si při rozhodování zvolili vždy ten správný kryt dilatace a vyhnuli se nevhodné volbě. Proto vám nabízíme asistenci při výběru kteréhokoli z našich výrobků. Před časem jsme systém dilatací na tuzemský trh dodávali pod značkou Couvraneuf® [kuvranef], pro snazší výslovnost již v posledních letech nese systém dilatačních krytů název Mifasol®.

Kryty pro podlahové dilatace do interiérů

Kryty dilatačních spár do interiérů jsou navrhovány dle aplikace (povrchové, zapuštěné) pro různé typy podlahových krytin – keramická dlažba, vinil, koberec a jejich vzájemné kombinace. Jsou určeny pro nižší zatížení, kromě technických požadavků zohledňují uživatelské požadavky na design, hygienu a údržbu. Dostupné v provedeních s pružným pasem, kovové kryty nebo kovové lišty.

Kryty pro podlahové dilatace pro garáže a parkoviště

Kryty dilatačních spár s požadavky na vysoké zátěže v podmínkách parkovišť, skladů, logistických center a dopravních uzlů. Odolávající intenzivnímu dopravnímu provozu, dešti i sněhu. Kombinace hliníkových profilů, příp. nerezu a EPDM těsnících pružných pásů jsou zárukou spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Podlahové dělící systémy pro spáry v potěrech, obkladech a dlažbách

Dilatační podlahové dělící systémy Mifasol® nabízí funkční a bezúdržbové řešení pro všechny běžné dilatační spáry v potěrech, obkladech a dlažbách. odolávají většině olejů, ředěných kyselin a čisticích prostředků. Profily pro tenkovrstvé lepení, do maltového lože nebo pro řezané spáry.

Univerzální kryty pro podlahové dilatace do interiérů a garáží

Jsou určeny pro objekty s vysokou zátěží jako jsou obchody a parkoviště, průmyslové a komerční podlahy s přejezdem automobilů nebo manipulačních vozíků. Přesto může být i kryt dilatace zajímavým doplňkem interiéru. Dostupné v provedeních s pružným pasem, kovové kryty nebo kovové lišty.

Kryty pro seismické podlahové dilatace

Zapuštěné kryty dilatačních spár s dvojitým pružným pásem, vhodné pro seizmické pohyby. Splývají s povrchem podlahy, jsou hladké, hygienické a dostatečně pevné, aby odolávaly přepravovaným nákladům. Profily pro seismické oblasti, jsou určeny pro překlenutí velkých spár a umožní velké pohyby. Dostupné v provedeních s pružným pasem.

Kryty dilatací pro fasády, stěny a stropy

Design, vysoká kvalita a funkčnost byly hlavními kritérii při vytváření produktové linie nástěnných krytů dilatačních spár. Hodí se k většině povrchových úprav stěn a stropů a jsou navrženy tak, aby navazovaly na naše podlahové profily. Dostupné v provedeních s pružným pásem, narážecí hliníkové/PVC, kovové kryty nebo těsnící pásy.

Poptat některý z produktů

Zásady ochrany osobních údajů