Designový nábytek, výrobky z masivu

Vzhledem k tomu, že jsme firma ze srdce Valašska, tak je pro nás samozřejmostí umět zpracovávat masiv, který je tradiční materiál v nábytkářství a dá se neuvěřitelně zajímavě zpracovat. Je to materiál krásný a praktický a investice do dřevěného nábytku se Vám vrátí. Kvalitní dřevěný nábytek je odolný a vydrží celé generace. Ve většině případu se léty vybarvuje a nabírá na kráse a atraktivnosti. Nábytek z masivu je snadno opravitelný a dá se v případě potřeby upravit podle potřeb uživatele. Za jednu z největších výhod výrobků z masivu lze považovat jeho přírodní původ a přírodní vzhled. Původ je zárukou zdravotní nezávadnosti a je to bezpečnější materiál než jakýkoliv jiný. Módním trendem je ošetření dřeva pouze voskem, nebo přírodním olejem, ale v případě, že se použije nátěr, jde o schválený produkt, který odpovídá evropským normám na ochranu lidského zdraví.

Toto všechno jsme schopni pro Vás navrhnout, zkreslit, vyrobit, dodat a namontovat.

Designový nábytek – restaurace, obchody a jiné veřejné prostory

Designový nábytek do kanceláří na míru

V posledních letech se vrací masivní materiály i do vybavení kanceláří, zasedacích místností a jiných prostor pro administrativní práci.

Historické vrata a dveře z masivních materiálů

Jedním z nejčastějších výrobků z masivních materiálů jsou různé vrata, brány a interriérové dveře.

Interiérové prvky z masivních materiálů do domu.

Dalším častým výrobkem z masivou jsou různé okna, dělící stěny, schody apod. pro využití v obytných domech nebo veřejných prostorech.

Naše realizace

Dětský pokoj v panelovém domě

Dětský pokoj v panelovém domě

V listopadu 2023 jsme vyrobili a dodali vybavení dětského pokoje do panelového domu na Vsetíně. Na této zakázce naši návrháři využili jak prvků ze dřeva, tak i plastových prvků ACROVYN® jako...

ZŠ Jungmannova, Litovel

ZŠ Jungmannova, Litovel

V říjnu 2023 jsme vyrobili a dodali první část vybavení na zakázku ZŠ Jungmannova, Litovel pro projekční firmu PW interier Jaroslav Horák s.r.o. V první etapě se jednalo o výrobu a montáž vybavení...

Naše vize

  • Posílit pozici jedničky v oboru
  • Nadále obsluhovat český a slovenský trh
  • Své úspěchy zakládat na dobrých vztazích s obchodními partnery
  • Budovat tým zkušených profesionálů
  • Být nadále lídrem v oblasti kvality a inovací
  • Neustále rozvíjet portfolio výrobků

Informace k portfoliu

Jsme specialisté na řešení interiéru se zvýšenými nároky na čistotu a baktericidnost, od unikátní ochrany povrchů po speciální nábytek. Vysoká kvalita realizace je zaručena moderními výrobními technologiemi a řadou certifikátů.

Naší silnou stránkou je moderní design a komplexnost řešení od návrhu až po realizaci.

Naše portfolio tvoří ucelený systém na sebe navazujících prvků a komponentů. Předností tohoto řešení je možnost dodání komplexního řešení, takže zákazník ušetří čas i finance. Klademe mimořádný důraz na řemeslnou kvalitu a našim zákazníkům vždy nabízíme to nejefektivnější řešení, a to jak z pohledu realizačního, tak i finančního.

let zkušeností

spokojených zákazníků