Nábytek speciálně vytvořený pro laboratoře – inLab

Technický popis

InLab je nábytek speciálně vytvořený pro laboratoře. Do jeho vývoje a následných inovací se promítlo pětadvacet let zkušeností v oblasti farmacie, zdravotnictví, chemie a dalších oblastí výzkumu, vývoje, výroby a zkoušení. Díky originálním materiálům s jedinečnými vlastnostmi a nejmodernějším výrobním technologiím se výrobky inLab řadí mezi špičku na trhu. Vyznačují se nejen vysokou kvalitou zpracování, ale především jedinečnou odolností a trvanlivostí. Nábytek je vyráběn v našem závodě ve Vsetíně

Úložné skříně

Každá laboratoř vyžaduje jiné řešení úložného prostoru, a proto nabízíme širý výběr vysokých úložných skříní. Ať už potřebujete skříň plně uzavíratelnou nebo policovou, z našich kombinací si jistě vyberete. Skříně mohou tvořit souvislou úložnou stěnu, kterou můžete ještě rozšířit o skříňové nástavce.

Mycí stoly

Stoly osazené dřezem nebo výlevkou mohou být samostatně stojící, anebo zabudované do laboratorního stolu s médiovou stěnou. Dřez je pak součástí pracovní plochy, která má navíczvýšenou hranu, aby nedocházelo k úniku tekutin. Díky spodním úložným skříňkám je k dispozici praktický úložný prostor. Mycí stůl je vybaven pákovou nebo kohoutkovou laboratorní baterií a volitelně také oční sprchou.

Skříňové nástavce

Pro plné využití prostoru nad úložnými skříněmi můžete zvolit některý z nástavců. Záleží na Vašich požadavcích, jestli budou otevřené, dvířkové anebo prosklené.

Médiová stěna

Médiová stěna je nádstavba laboratorního stolu sloužící k přívodu médií nad pracovní plochu. Je tvořena instalačními sloupky s výměnnými kazetami, kde jsou osazeny zásuvky nebo ventily pro vývody médií.

Digestoře

Laboratorní digestoře jsou určeny pro práci s nebezpečnými látkami. Díky systému vzduchotechnických odtahů chrání obsluhu před expozicí toxickými materiály. Šířka digestoře je volitelná od 900mm do 2100mm, stejně jako výbava médii – plyny, vodou, elektřinou. Spodní skříňka může být řešena jako bezpečnostní nebo odsávaná či prostá.

Pracovní stoly

Pracovní stůl je tvořen kovovou podnoží a pracovní deskou, kterou si můžete vybrat podle požadované odolnosti. Stoly jsou určeny, jak pro práci vsedě, tak i vestoje. Přístrojové stoly pak mohou mít zvýšenou únosnost pro Vaše přístroje a vybavení. Stoly lze dodat i s výškově stavitelnou podnoží.

Závěsné skříně

Závěsné skříňky jsou vhodným řešením, pokud chcete využít prostor na stěnách například nad pracovními stoly. Stejně jako u vysokých skříní, nabízíme řadu variant, ze kterých si vyberete tu, která bude přesně vyhovovat Vašim potřebám.

Váhové stoly

Váhový stůl tvoří speciální kovová podnož a pracovní deska s výřezem pro kamennou deska. Tato je uložena na antivibračním mechanismu, který absorbuje vibrace z okolí. Vážení je pak zcela přesné. Materiál pracovní desky lze zvolit podle potřeby.

Kontejnery

Jako doplněk pracovních stolů pro využití místa je možně umístit pod pracovní desku kontejner. Záleží pouze na Vašich požadavcích, jestli bude zásuvkový, dvířkový, mobilní či pevný.

Laboratorní stoly

Laboratorní stoly jsou určeny pro všechny druhy činností v laboratořích i v průmyslovém prostředí. Jsou doplněny médiovou stěnou s vývody plynů, vody, elektřiny. Jednostranné nebo oboustranné řešení a možnost volby pracovní plochy dle chemické odolnosti spolu s volitelnými spodními úložnými skříňkami vytvoří stůl dle Vašich požadavků.

Laboratorní nábytek inLab - produktový katalog

 

Poptat některý z produktů

Zásady ochrany osobních údajů